Rüya Tabirleri / leylek rüyaları / Rüyada leylek yuvası görmek

Rüyada leylek yuvası görmek

Rüyada leylek yuvası görmek çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, rüya sahibinin ağız tadının da yerinde olacağına, emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada leylek yuvası gördüyseniz

  • Daha önce ziyaret etmediğiniz yerlere ziyaret gerçekleştirmeniz yeni fırsatların yolunu açabilir.
  • Yaşam tarzınızı geliştirmek, kazançlarınızı arttırmak veya ilişkilerinizi düzenlemek ya da kuvvetlendirmek istiyorsanız hızlı düşünmeniz veya acele hareket etmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada leyleğin yuva yaptığını görmek sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, maddi zararının giderileceğine, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada leylek yuvası yapıldığında işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, rızkın da ömür boyu süreceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sukru

Ruyada köye gidiyorum köy normalde dağlık değil dağlık olarak görüyorum 5 veya 6 katlı apartmanlar var dağın alt tarafında yan yana dizili en üst taraftarlarında çok aşırı büyük leylek yuvaları var içinde 10 civarı leylek var

Ayşe tayfun

Ulu bir ağacın tepesinde leylek yuvası görmek ölen eski ni de görmek