Rüya Tabirleri / kuyu rüyaları / Rüyada kuyuda taş görmek

Rüyada kuyuda taş görmek

Rüyada kuyuda taş görmek yüksek tahsil yapacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kuyuda taş gördüyseniz

  • Aile ilişkilerinizi yenileyebilir ya da ailecek önem verdiğiniz bir amacınızı gerçekleştirecek başlangıcı yapabilirsiniz.
  • Bazı konularda fikirleriniz konusunda ısrarcı olabilir, son noktayı koyabilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada su kuyusuna taş atmak çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kuyuyu taşla doldurmak kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, kişinin alım gücünün yükseleceğine, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına yorumlanır.

Rüyada kuyuya taş atmak sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, neşesini ve huzurunu yitireceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüya alimlerine göre rüyada kuyudan taş çıkarmak yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, isabetli kararlar alacağına, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments