Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada kuyruklu kedi görmek

Rüyada kuyruklu kedi görmek

Rüyada kuyruklu kedi görmek gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuyruklu kedi gördüyseniz

  • Belli anlaşmalar, üzerinde uzlaşılması gereken konular veya yapılması gereken düzenlemelerde sizin girişimde bulunmanız gerekebilir.
  • Duygusal konuların üzerine gitmemeniz durumunda olaylar büyüyebilir.

Rüyada uzun kuyruklu kedi görülmesi hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yılan kuyruklu kedi görmek beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, kazanç ve kar getireceğine, bundan da son derece mutlu olacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments