Rüya Tabirleri / ayı rüyaları / Rüyada kutup ayısı yavrusu görmek

Rüyada kutup ayısı yavrusu görmek

Rüyada kutup ayısı yavrusu görmek hediyeler ve elbiseler alınacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine, mal mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kutup ayısı yavrusu gördüyseniz

  • Stresten uzak durun.
  • Kendinizi politik davranmanızı gerektirecek olayların içinde bulabilirsiniz.

Rüyada beyaz kutup ayısı yavrusu görmek işlerinin iyi gideceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments