Rüya Tabirleri / kütük rüyaları / Rüyada kütük görmek

Rüyada kütük görmek

Rüyada kütük görmek hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına, kalabalıktan uzak olacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, ahiret hayatlarının da güzel olacağına tabir olunur.

Rüyada kütük gördüyseniz

  • Gerilimin yaratacağı ortamlar ilişkilerinizin bozulmasına neden olabileceği gibi sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir.
  • Aşırı duygusallığınızı bir kenara bırakmalısınız.

Rüyada kütük odun görüldüğünde ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, maddi yükünün artacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine yorulur.

Rüyada eski kütük görüldüğünde edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, iyi geçim halinde kalacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kütük kırmak bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, mevcut konforunun da devam edeceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına işarettir.

Rüyada gökten kütük yağması maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kütük ev görüldüyse yetki ve imza sahibi olacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çok büyük ağaç kütükleri görüldüyse ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ormanda kütük görüldüğünde problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına tabir olunur.

Rüyada denizde kütük görmek yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına, etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun kütük görülmesi bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kütük yuvarlamak bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına, başarılarının hiçe sayılacağına delalettir.

Rüyada kalın kütük görmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kütük atmak sevdiği kişileri çok üzeceğine, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, verilen  sözlerin tutulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kütük yığını görmek karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, mevki kaybına uğrayacağına, böylece aynı hataları yapmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zeytin kütüğü görüldüyse büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, kısa süre içinde yalnız kalınacağına, rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada kütük yarmak kendini yiyip bitireceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada derede kütük görmek ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada nehirde kütük görmek nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kütük taşımak rüya sahibi için maddi gücünün de daimi olacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, kazancının günden güne düşeceğine, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada et kütüğü görülmesi çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kör kütük sarhoş olmak can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada yaş kütük görüldüğünde işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına rivayet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada baltayla kütük kesmek dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına ve aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına ve kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada suda kütük görülmesi rahat bir hayatı olacağına, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına yorumlanır.

Rüyada çürük kütük görülmesi kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, işlerin günden güne açılacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına yorulur.

Rüya yorumcularına göre rüyada kütük yakmak talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada asma kütüğü görüldüğünde yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, işinin gücünün yaver gideceğine yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kütük sökmek hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, insanların kendisine her zaman destek olacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kütük üzerinde yürümek rüya sahibi kişi için eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada kuru kütük görüldüğünde insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına, ortaya bazı projeler koyacağına, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada kütük yontmak ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sobada kütük yakmak aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, iç dünyanızın sakinleşeceğine, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada üzüm kütüğü görüldüğünde kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, karlı ortaklıklara gireceğine, kazancının yerine gelmesine, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ceviz kütüğü görüldüyse aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine, dünya mallarına karşı hırslanacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine işaret eder.

Rüyada kütük kaldırmak rüyayı gören kişi için kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, bir ömür olacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, zahmetli durumların sona erdirileceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyük kütük görmek işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, zor bir durumda kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada omuzda kütük taşımak problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, sonuçtan memnun kalacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada denizin içinde kütük görmek büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, yol kat edeceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamettir.

Rüyada kütük kesmek ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yanan kütük görmek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına delalettir.

Rüyada bağ kütüğü görülmesi bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, rüya sahibinin de çok mutlu olacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada çam kütüğü görülmesi çok büyük zararlar edeceğine, özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, aşının da çoğalacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kütük üstüne oturmak heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kütük yemek sevdikleriyle arasının açılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, çok büyük sorunlar yaşayıp yakın bir zaman içerisinde çok rahatsız durumlar ile karşı karşıya kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada odun kütük görüldüyse insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tahta kütük görülmesi huzursuzlukların sona ereceğine, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına alamettir.

Rüyada dut kütüğü görmek böylece hayatının da düzene gireceğine, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına tabir olunur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Hayırlı günler
Ben rüyamda anannemgilin tarlasını ilk başta çok bakımlı gördüm daha sonra tarlanın her tarafında yığınla toprak ve büyük taşlar vardı taşları bir tarafa toplayım derken taşlar büyük odunlara dönüştüler aceba anlamı nedir?