Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada kuş üzümü görmek

Rüyada kuş üzümü görmek

Rüyada kuş üzümü görmek önemli bir şahsiyet olacağına, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuş üzümü gördüyseniz

  • İşinizi veya duygusal hayatınızı ilgilendiren ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir.
  • Size yabancı gelen her konuda kısa bir süre sonra bilgi edinebilirsiniz.

Rüyada kuş üzümü yediğini görüldüğünde bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kuşun üzüm yemesi gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kuş üzümü toplamak bolluk ve berekete kavuşacağına, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kuş üzümü yemek ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah kuş üzümü görmek hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuş üzümü alındığında çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments