Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada kurban kanı görmek

Rüyada kurban kanı görmek

Rüyada kurban kanı görmek uğradığı zararın telafi edileceğine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine, çok daha hayırlı yollara girileceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kurban kanı gördüyseniz

  • Diğerlerinin önemsemediği bağlantılar kurma ihtimaliniz var.
  • Olumlu gelişmeler bazı programlarınızın ya da planlarınızın hızlanmasını sağlayabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kurban kanı yıkamak refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, hayat içinde çok rahat edeceğine, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kurban kanı sıçraması rüya sahibi kişi için hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, duaların kabul olacağına, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kurban kanı temizlemek kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada kurban kanı sürmek haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kurban kanı akıtmak rüya sahibinin çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, büyük bir makama geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kurban kanına basmak sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kurban kanı içmek rüya sahibi için moralinin ve sağlığının da bozulacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, canını ve malını garanti altına alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurbandan kan aktığını görmek aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına delalettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments