Rüya Tabirleri / küp rüyaları / Rüyada küp görmek

Rüyada küp görmek

Rüyada küp görmek birçok konuda daha dikkatli olunacağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, büyük miktarda para kazanılacağına, kazancın yarı yarıya artacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada küp gördüyseniz

  • Çevrenizdeki herkes niyetleri veya yapabilecekleri konusunda dürüst olmayabilir.
  • Yüksek sesle dile getirerek sizi rahatsız eden şeyleri bertaraf edebilirsiniz.

Rüyada küp parçaları görmek yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada küp taşımak sevinç ve sürura, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada bir küp para bulmak kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada süslü küp görüldüyse ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada bir sürü küp şeker görüldüğünde belki de hayatının aşkını bulacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına rivayet eder.

Rüyada ağzı kapalı küp görülmesi moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, bunu Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına delalettir.

Rüyada yeşil küp görmek birden fazla ortakla iş kurulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, amaçlarına nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada küp içinde altın para görülmesi işlerinin istediği gibi olacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada küp şekli görmek kişinin rahat edeceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, ardından yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına işaret eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada küpten su içmek hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, huzurun ve sükûnetin geleceğine rivayet eder.

Rüyada bir küp para görüldüğünde ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yağ küpü görüldüyse bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bal küpü görülmesi hep yerinde sayacağına, imkânların çok daha iyi olacağına, kazancının günden güne düşeceğine, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bakır küp görüldüyse kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada beyaz küp şeker yemek eski enerjisini bulacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, sıkıntıların sona ereceğine alamettir.

Rüyada küp buz görüldüyse büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, kazancının iki kat artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına inanılmaktadır.

Rüyada küp kırmak eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, sıkıntılı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada içi su dolu küp görülmesi hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sirke küp görüldüyse rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, o kişiye zararının dokunacağına yorulur.

Rüyada büyük küp görüldüğünde yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, çözüm yolları bulamayacağına alamet eder.

Rüyada içi altın dolu küp bulmak tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada küp oynamak hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, rahatlık içinde yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küp satın almak yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına işarettir.

Rüyada sarı küp görüldüğünde rızkını kazanırken zorlanmayacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine delalet eder.

Rüyada küp yapıldığında bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine alamettir.

Rüyada tarlada bir küp altın bulmak sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, pek istenmeyen şeyler yaşanacağına, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine delalettir.

Rüyada cam küp görülmesi kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mavi küp görülmesi zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada peynir küpü görüldüyse masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına alamet eder.

Rüyada küp bulduğunu görmek yoluna pek çok engelin çıkacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eski küp görüldüyse bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına, hatalı yollara sapılacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada küp testi görüldüyse uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, onlardan büyük hayır göreceğine, ticarette zarar edeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına rivayet eder.

Rüyada bir çuval küp şeker görüldüğünde bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, etrafına güzel insanların dolacağına, pek istenmeyen şeyler yaşanacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kare küp görüldüğünde epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına, yüzünde güller açacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada buz küpü görmek ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, iyi halin geleceğine, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kırık küp görüldüğünde sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, lükse ve konfora kavuşacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada içi toprak dolu küp görülmesi işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, malının da hiç olacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinden küp şeker alınması eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına rivayet eder.

Rüyada su küpü görülmesi atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine, ortaya bazı projeler koyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada küpte turşu görüldüğünde her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük bir küp altın bulmak içini açmaya karar vereceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kırmızı küp görülmesi çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, durumunun git gide kötüleşeceğine, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada turşu küpü görüldüğünde borçların ve dertlerin biteceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına, kişinin keyfinin yerine geleceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, bağlılıkların zayıflayacağına ve rüya sahibinin kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine işarettir.

Rüyada küpte yoğurt görüldüyse dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına alamet eder.

Rüyada bir küp bozuk para görüldüyse ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada içi altın dolu küp görmek sevilen kişilerle aranın bozulacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada küp bulmak iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına işaret eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada bir küp define bulmak ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, yandaşı olan birinin vefat etmesine, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada küpte çiçek görüldüyse hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, işinden ve hayatından geri kalacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments