Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada küp dolu altın görmek

Rüyada küp dolu altın görmek

Rüyada küp dolu altın görmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, mal ve para kazanılacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada küp dolu altın gördüyseniz

  • Belli konuların büyümemesi için daha sakin kalmaya çalışmanızda fayda var.
  • Belli bir düzenlemenin, uygulamanın, anlaşmanın ya da ilişkinin belirli bir şekilde ilerlemesini bekliyor olabilirsiniz.

Rüyada küp dolusu altın bulmak rüya sahibi için sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, dünya hayatında huzurlu olmaya, alim ve bilge insan olacağına, işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, kişinin hayatını allak bullak edeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments