Rüya Tabirleri / havuz rüyaları / Rüyada kumlu havuz görmek

Rüyada kumlu havuz görmek

Rüyada kumlu havuz görmek deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına yorulur.

Rüyada kumlu havuz gördüyseniz

  • Geçmişte sizi işsiz bırakan ya da iş yapmıyor gibi gösteren askıda kalmış başlıkların üzerine gitmelisiniz.
  • Farklı kültürlerden gelen kişilerle bir araya gelmeniz yeni bir yönde ilerlemenize neden olacak kararlar almanızı sağlayabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kumlu havuzda yüzmek sorunlarının yakında biteceğine, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments