Rüya Tabirleri / dağ rüyaları / Rüyada kumlu dağ görmek

Rüyada kumlu dağ görmek

Rüyada kumlu dağ görmek kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, dünya malına kavuşulacağına, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada kumlu dağ gördüyseniz

  • Bazı konularda bazı kişilere güvenmeniz durumunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ya da işler istediğiniz şekilde halledilmeyebilir.
  • Birkaç işi birarada yapmak zorunda da kalabilirsiniz.

Rüyada kumlu dağa tırmanmak rüyayı gören kişi için zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, ondan şifa göreceğine, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, huzurunun yerine geleceğine, kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments