Ana sayfa » Kertenkele rüyaları » Rüyada küçük kertenkele görmek

Rüyada küçük kertenkele görmek

Rüyada küçük kertenkele görmek aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, şansının ve bahtının döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçük kertenkele gördüyseniz

  • İş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler üzerine daha fazla düşünmeniz gerekiyor.
  • Söz verdiğiniz şeyleri yerine getiremezseniz zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada evde küçük kertenkele görülmesi uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına işaret eder.

Rüyada küçük kertenkele öldürmek üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, haram yollardan mal sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada küçük kertenkele ısırması yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, kazancın yar yarıya düşeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ancak daha sonra kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada yeşil küçük kertenkele görüldüyse art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz küçük kertenkele görülmesi yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, daima afiyette olacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top