Rüya Tabirleri / kucak rüyaları / Rüyada kucakta yumurta görmek

Rüyada kucakta yumurta görmek

Rüyada kucakta yumurta görmek bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine ve daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kucakta yumurta gördüyseniz

  • Size sunabileceği şeyler olan eskiden tanıdığınız kişilerle bağlantı kurabilir veya biraraya gelebilirsiniz.
  • İç sesinizi dinlemelisiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada kucağına yumurta toplamak gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments