Rüya Tabirleri / Rüyada krep görmek

Rüyada krep görmek

Rüyada krep görmek kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, halinin iyi olduğuna, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine alamettir.

Rüyada krep gördüyseniz

  • Gerçekler ya da ele geçen bilgiler oyunun kurallarının değişmeye başladığını görmenizi sağlayabilir.
  • Ani ödemeler veya işle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada krep yapıldıysa uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, onlardan fayda göreceğine, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada krep pişirmek zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, zor durumda kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada krep yemek rüya sahibi kişi için sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına alamettir.

Rüyada birinin krep yaptığını görmek hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, kişinin eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüye yorulur.

Rüya alimlerine göre rüyada krep dağıtmak maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, zahmetli işlerle uğraaşılacağına, hayatını kazanırken keyif alacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada tavada krep yapıldıysa peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine alamettir.

Rüyada çikolatalı krep yemek rüya sahibi için her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada krep tavası görüldüğünde hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına delalet eder.

Rüyada pişmiş krep görmek maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, moralinin ve sağlığının da bozulacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada krep hamuru görülmesi gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, sorunların gittikçe artacağına, kendi çok iyi hissedeceğine, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments