Rüya Tabirleri / fare rüyaları / Rüyada koşan fare görmek

Rüyada koşan fare görmek

Rüyada koşan fare görmek aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, birçok dertle muhatap olacağına, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada koşan fare gördüyseniz

  • Zamanınızı sevdiğiniz kişilerle geçirebilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.
  • Duygusal taşkınlıklara da açıksınız.

Rüyada hızlı koşan fare görüldüğünde sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, büyük bir ortaklık yapılacağına, her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, kişinin daha çok kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments