Rüya Tabirleri / korku rüyaları / Rüyada korku görmek

Rüyada korku görmek

Rüyada korku görmek sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyada korku gördüyseniz

  • Kısa bir tatil ya da yolculuk bir ilişkinizi güçlendirebilir.
  • Özel yaşamınız ilerlemenizi engelliyor olabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada korkudan balkondan atlamak sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine inanılır.

Rüyada kırık korkuluk görülmesi hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, birikim yapma imkânı elde edeceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına inanılır.

Rüyada korkuyla koşmak rüya sahibi kişi için çok başarılı atılımlar yapılacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine delalettir.

Rüyada korkudan anneye sarılmak geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tahta korkuluk görülmesi yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, adının her yerde geçeceğine, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada korkuyla kaçmak önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, tabiatı kötü olan kişiye, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına alamettir.

Rüyada korkudan terlemek rüya sahibi için heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına işarettir.

Rüyada öldürülme korkusu yaşamak rüya sahibi kişi için uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, çalışkan bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüya tabircilerine göre rüyada korkudan ağlayarak uyanmak yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada yılan korkusu yaşamak insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına tabir olunur.

Rüyada korkunun üzerine gitmek rüya sahibi kişi için başarılarının sürekli olacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada korkudan kurtulmak hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada korkudan bağırarak uyanmak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, daima afiyette olacağına, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada korkuyla uyanmak sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, en küçük sorunda parlayacağına, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük korku yaşamak rüyayı gören için yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yükseklik korkusu görüldüyse bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, can sıkıcı haberler işiteceğinize, kendisini işine vereceğine rivayet eder.

Rüyada korkudan yere yatmak rüyayı gören için örnek insan olacağına, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada korkudan kapı kilitlemek işinde istediği başarıyı elde edeceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, ilim irfan öğreneceğine işaret eder.

Rüyada korkudan ölmek rüyayı gören kişi için özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine alamettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada korkudan eşine sarılmak mutlu ve güzel günlerin geleceğine, ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada korkudan namaz kılmak girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına delalet eder.

Rüyada korkudan köpek sevmek rüyayı gören kişi için hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, kötü noktalara geleceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada korku dolu anlar yaşamak kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, ortak bir noktada bulaşamayacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada korkuluktan düşmek kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine alamettir.

Rüyada korkuluk kırılması yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada korkudan sarılmak yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada korkuyla araba sürmek sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada korkudan bağırmak çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine yorumlanır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada korkuyla yüzmek maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, uzun ve hayırlı bir ömre delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada korkudan sesi kısılmak sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine, yeni bir iş bulacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada korkudan gözlerini kapatmak hayatını ailesine adayacağına, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada korkudan çiş yapıldığında atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada korkulu olmak öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, istediklerini elde edeceğine, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına yorumlanır.

Rüyada korkudan camiye gitmek keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada korkuluktan kaymak yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, ön plana çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada korkudan ellerin titremesi büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksek bir yerde düşme korkusu yaşamak yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yüksekten düşme korkusu yaşamak rüya sahibi kişi için üstünlük elde edeceğine, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına alamettir.

Rüyada korkudan birinin elini tutmak rüyayı gören için sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına delalet eder.

Rüyada korkudan ağlamak rüyayı gören kişi için çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve rüyayı gören kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada korkudan yalvarmak geçmişi unutup geleceğine, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, hem moral hem de çareler bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bahçede korkuluk görülmesi rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, hayırlı olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada korkudan saklanmak yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına işaret eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada korkudan anne diye bağırmak isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine, hayata daha sıkı tutunacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada korkudan sıçramak çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada kedi korkusunu yenmek helal kazanç elde edileceğine, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına alamet eder.

Rüyada korkuyla beklemek karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, işlerinin başarılı olacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada korku hissetmek rüyayı gören kişi için yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada korku halinde olmak kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına işarettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments