Rüya Tabirleri / güvercin rüyaları / Rüyada kör güvercin görmek

Rüyada kör güvercin görmek

Rüyada kör güvercin görmek çok büyük mutluluk duyacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına alamettir.

Rüyada kör güvercin gördüyseniz

  • Ev ya da ailenizle ilgili masraflarınızda artış olabilir.
  • Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir.

Rüyada beyaz kör güvercin görmek sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine yorumlanır.

Rüyada gözü kör güvercin görüldüyse aileye yeni bir bebeğin katılacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, ancak Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments