Rüya Tabirleri / köpek rüyaları / Rüyada köpek yavrusu tekme atmak

Rüyada köpek yavrusu tekme atmak

Rüyada köpek yavrusu tekme atmak sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpek yavrusu tekme atmak gördüyseniz

  • Farkında olmadan olumsuz şekilde dikkat çekiyorsunuz.
  • Bazı şeyler zannettiğiniz kadar kolay olmayabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kedi yavrusuna tekme atmak kendi işinin sahibi olunacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments