Rüya Tabirleri / köpek rüyaları / Rüyada köpeğin saçımı ısırması

Rüyada köpeğin saçımı ısırması

Rüyada köpeğin saçımı ısırması sıkılacağı bir haber almaya, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, hep dua edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpeğin saçımı ısırması gördüyseniz

  • Geçmişte verilmiş sözlere bağlı problemler yaşanabilir.
  • Mutluluk getirici çabuk kararlar alabilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada köpeğin saçını çekmesi çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, her istediğini elde edeceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments