Rüya Tabirleri / Rüyada konsolosluk görmek

Rüyada konsolosluk görmek

Rüyada konsolosluk görmek sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, başkalarının malına göz dikeceğine, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada konsolosluk gördüyseniz

  • Belli karışıklıkların çözülmesi gerekiyor.
  • Taleplerinizi iletirken politik olmanızda fayda var.

Rüya alimlerine göre rüyada konsoloslukta çalışmak huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına işarettir.

Rüyada konsolosluğa gitmek rüya sahibi için kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına tabir olunur.

Rüyada konsolosluk binası görüldüğünde yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kudretinin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments