Rüya Tabirleri / koltuk rüyaları / Rüyada koltuk yüzü görmek

Rüyada koltuk yüzü görmek

Rüyada koltuk yüzü görmek çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına tabir olunur.

Rüyada koltuk yüzü gördüyseniz

  • Seyahat planları yapabilir ya da eğlenceli aktiviteler planlayabilirsiniz.
  • Sağlığınızı, maddi durumunuzu veya belli başlı anlaşmaları ilgilendiren konularda kendinizi önemli veya ani kararlar almak zorunda hissetmemelisiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada koltuk yüzü değiştirmek bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, hayırlı haberler alınacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments