Rüya Tabirleri / koca rüyaları / Rüyada kocanın sevgilisini görmek

Rüyada kocanın sevgilisini görmek

Rüyada kocanın sevgilisini görmek gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, her zaman hürmet göreceğine, canla başla çalışacağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada kocanın sevgilisini gördüyseniz

  • Belli fırsatlar yüzünü gösteriyor.
  • Farklı seçimler yapmasını istediğiniz kişiler varsa, etkilemekte zorlanabilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kocasının sevgilisiyle kavga etmek kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine, Rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kocanın sevgilisini dövmek rüyayı gören kişi için işlerin rast gideceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, şansın ve bahtının da açılacağına inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada kocasının sevgilisini öldürmek sevap işlemek için uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kocamla sevgili olmak kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eski kocanın sevgilisini dövmek maddi zararının giderileceğine, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine işarettir.

Rüyada kocasının sevgilisini hamile görüldüğünde zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, ağız tadına kavuşacağına, can sıkıntısının sona ereceğine, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocasıyla sevgili olduğunu görülmesi çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada arkadaşının kocasıyla sevgili olmak daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, zararların telafi edileceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine rivayet eder.

Bir yorum

  1. Merhabalar.biz esinle boşanma aşamasındayız.ikimizde hala birbirimizi çok seviyoruz.esimin face hesabını patlattım biri aracılıyla ve biriyle konuştuğunu söyledi o kişi bana.kendim gözlerimle görmedim.bu gece de rüyamda eşim güya o kadınla evleniyor kına günleri yarını da düğün yapacaklar.teyzeme aratıyorum.sonra ben alıyorum telefonu daha boşanmamış adama yanaşmaya utanmadın mi diyorum.o halde siz uzun zamandır görüşüyorsunuz diyorum hi hi diyo kadın.esimin ailesini soeunca kekelemeye başladı yanındaki başka biri ile gülmeye başladı kapattı telefonu.bende teyzeme diyorumyalan inanmıyorum biri bize oyun oynuyor.kocam beni çok seviyo yapmaz böyle bisey.o arada anneme telefon geldi annem dışarıda telefonu vermek için camdan baktim aşağıda herkes kurban kesiyor kurban bayramı sanki.cok garip bi rüyaydı.hayirlara vesile olur inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.