Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada kocanın altın bilezik taktığını görmek

Rüyada kocanın altın bilezik taktığını görmek

Rüyada kocanın altın bilezik taktığını görmek sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, kendi ailesi ile de arasının açılacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına yorulur.

Rüyada kocanın altın bilezik taktığını gördüyseniz

  • Bazı emeklerinizin boşa gittiğini ya da tam olarak kaybettiğinizi düşünebilirsiniz.
  • Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir, siz kendiniz için en iyisini seçmelisiniz.

Rüyada kocanın altın bilezik takması kötü gününden de geri duracağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, yüksek moral sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kocanın altın bilezik alması sıkıntıların bir anda biteceğine, zorlukların bu sayede aşılacağına, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments