Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada kocamı başka kadınla görmek

Rüyada kocamı başka kadınla görmek

Rüyada kocamı başka kadınla görmek başarılarının devam edeceğine, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına, bir sebeple zorluklara düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocamı başka kadınla gördüyseniz

  • Tavsiyeler havada uçuşabilir.
  • Bazı konularda kutuplaşmak veya karşı çıkma yolunu tercih etmek doğru yöntem olmayabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kocanın başka kadınla yatması maddi ve manevi olarak güçleneceğine, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocanın başka kadınla ilgilenmesi rüya sahibi için sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kocanın başka kadınla cilveleşmesi büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, bolluğun ve bereketin artacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kocanın başka kadını öpmesi rüya sahibi için hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, mal mülk sahibi olunacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada kocanın başka kadınla konuşması gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kocanın başka kadınla evlenmesi rüyayı gören kişi için çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine delalettir.

Rüyada kocamı başka kadından kıskanmak rüyayı gören kişi için hem yaşama olan inancına kavuşacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada kocanın başka kadını sevmesi hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına, çok iyi işler yapılacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kocanın başka kadınla aldatması gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına, ekmeğinin verimli olacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada kocanın başka kadınla öpüşmesi işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kocanın başka kadına gitmesi geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine alamet eder.

Rüyada kocanın başka kadınla oynaşması etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, çok büyük zorluklar atlatacağına, daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına işarettir.

Rüyada kocanın başka kadına sarılması birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, sağlık sorunlarının artacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kocanın başka kadına bakması sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, başarı için yılmadan çalışılacağına, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, bedeninin de iyileşeceğine yorulmaktadır.

Bir yorum

  1. Bir reşit olmayan kızı kocama karşı savunuyordum tartisiyordum kızı eve getirdim biseylerr anlattim korkmamak ni senin herzaman yanındayım falan gibisinden kız hicbiseybsoylemiyor biandanda sasiryordum sanki ağzı muhurlenmis gibiydi sonra kocam geldi kizin elinden tutup götürmeye calisyor sonra anladım ki kocam bu kızın namusuna giren kişi o olduğunu ve kocam onu alıp götüreceğini söyledi ama ben hala kıza yalvarıyorum senin yaşın çok küçük ve bu adam sana bişey yaptıysa ben senin yanındayım falan diye sonra kızda bununla arabaya biniyorlar kocamda onu sevdiğini söyledi ben kıza inanma dedim çok yalvardım ama hiç umursamadı beni tanimiyormus gibi yaptı sonra kocama şunu söyledim kapıda oğlum çok ağlıyordu bak oğluna bak son kez gör oğlunu diye bağırıyorum hiç donupte bir kere olsun bakmadı ve arabayla kizida aldı basdi gaza gidiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.