Rüya Tabirleri / Rüyada klinik görmek

Rüyada klinik görmek

Rüyada klinik görmek artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, hem dua alacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada klinik gördüyseniz

  • Bazı şeyleri farkedebilir ya da yeni şeyler öğrenebilirsiniz.
  • Bazı şeyleri yapma yöntemlerinizde aşırıya kaçıyor veya çok fazla sayıda iş yükleniyor olabilirsiniz.

Rüyada klinik açmak rüya sahibi kişi için hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, ruhuna hayrat yapılacağına, daha çok kazanç elde edeceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kliniğe gitmek rüya sahibi kişi için çok büyük bir rahata ereceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada diş kliniği görüldüyse kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, hayal edilen herşeye kavuşacağına, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, sağlığının da yerine geleceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments