Rüya Tabirleri / ata rüyaları / Rüyada kızını ata binerken görmek

Rüyada kızını ata binerken görmek

Rüyada kızını ata binerken görmek onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kızını ata binerken gördüyseniz

  • Siz bir erkekseniz, karşı cins ilişkilerinde tam olarak şanslısınız.
  • Bazı ilişkilerin sonlanmasını istemiyorsanız politik olmanız gerekecek.

Rüyada bekar kızın ata binmesi rüyayı gören için karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına, çalışmaların beğeni almayacağına alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kızla ata binmek amaçlarının da gerçekleşeceğine, rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına, helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sevdiğin kızla ata binmek büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments