Rüya Tabirleri / helva rüyaları / Rüyada kış helvası görmek

Rüyada kış helvası görmek

Rüyada kış helvası görmek itibarın ve makamın yükseleceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, mutlu günlerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kış helvası gördüyseniz

  • Hafif tatsız olarak değerlendirilebilecek olaylar veya belli belirsiz hareketler belli konularda bazı düzenlemeler ya da değişiklikler yapılması gerektiğinin göstergesi olabilir.
  • Sizin için özel bir kişiyle kaliteli zaman geçirebilmek için çevreyi buna göre düzenleyebilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada kış helvası yemek sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments