Ana sayfa » Diken rüyaları » Rüyada kirpi dikeni görmek

Rüyada kirpi dikeni görmek

Rüyada kirpi dikeni görmek kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, saygınlığının da artacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına inanılmaktadır.

Rüyada kirpi dikeni gördüyseniz

  • Olayların olurunu sağlamak için gereken her şeye sahipsiniz.
  • İş hayatınızı veya maddi ilişkilerinizi geliştirmek için yaptığınız şeyler zaman içinde fayda sağlayacak.

Rüyada kirpi dikeni batması rüyayı gören için kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kirpinin diken attığını görüldüğünde ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top