Rüya Tabirleri / etek rüyaları / Rüyada kırmızı etek görmek

Rüyada kırmızı etek görmek

Rüyada kırmızı etek görmek çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı etek gördüyseniz

  • Geçmiş çalışmalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz.
  • Sizi düşündüren bazı sorunlardan kurtulmanız da mümkündür.

Rüyada kırmızı etek almak yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı etek dikmek kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına, her konuda şansın yaver gideceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada uzun kırmızı etek giymek çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı kırmızı etek görüldüyse dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, geleceğinin parlak olacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı etek giydiğini görüldüyse parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, çok iyi bir duruma geleceğine, kişinin iyi hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kısa kırmızı etek giymek kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, helal rızka kavuşacağına, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı etek giymek sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, büyük kazanç sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada erkeğin kırmızı etek giymesi kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine inanılmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments