Rüya Tabirleri / balon rüyaları / Rüyada kırmızı balonun uçtuğunu görmek

Rüyada kırmızı balonun uçtuğunu görmek

Rüyada kırmızı balonun uçtuğunu görmek Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada kırmızı balonun uçtuğunu gördüyseniz

  • Genel yaşamınızda girişeceğiniz yeni atılımlarda daha dikkatli olmalısınız.
  • Kendinizi hazır tutmalısınız.

Rüyada beyaz balon uçtuğunu görüldüğünde güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, güzel günlerin kapıda olacağına, bazen istemediği şeyler yapacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments