Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada kirli bebek bezi görmek

Rüyada kirli bebek bezi görmek

Rüyada kirli bebek bezi görmek hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada kirli bebek bezi gördüyseniz

  • Pozisyonunuzu önem verdiğiniz kişilerle birlikte açığa kavuşturduktan sonra, vargücünüzle o yönde ilerleyebilirsiniz.
  • Alışılmışın dışında gelişen durumlar veya olanaklar sizin için yararlı bazı sonuçlar doğuracak olabilir ya da siz bir şekilde oluşan ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada kirli bebek bezi yıkamak maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, bol kazanç elde edileceğine, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kirli bebek bezi değiştirmek rüya sahibi kişi için hayırlı adımlar atılacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments