Rüya Tabirleri / düğün rüyaları / Rüyada kır düğün görmek

Rüyada kır düğün görmek

Rüyada kır düğün görmek büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, kalbini tekrar hayata açacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına alamettir.

Rüyada kır düğün gördüyseniz

  • Herkesin herşeyi bilmesi mümkün olmadığı gibi, karşınızdaki kişilerin fikirlerini anlatmasına şans tanıyın.
  • Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir.

Rüyada kır düğününe gitmek işleri yoluna sokacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kır düğünü yapmak yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, işe gösterilen ilginin artacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments