Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada kilolu bebek görmek

Rüyada kilolu bebek görmek

Rüyada kilolu bebek görmek bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kilolu bebek gördüyseniz

  • Size sorun çıkartan, anlaşmakta zorlandığınız ya da sizi üzen kişilerle aranıza mesafe koymalısınız.
  • Geri planda kalmanız gerekmiyor.

Rüya alimlerine göre rüyada kilolu bebek kucaklamak çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına alamettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kilolu bebek sevmek sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kilolu bebek doğurmak kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, yol göstereceğine ve şifa olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kilolu bebeği kucağına alındığında hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, sıkıntılara neden olacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarışın kilolu bebek görülmesi yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, kederden ve stresten kurtulacağına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kilolu bebek doğurduğunu görüldüyse stres atılacak aktiviteler yapılacağına, güzel günlerin geleceğine, bunun farkına varacağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada kilolu bebek yıkamak heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments