Rüya Tabirleri / şeker rüyaları / Rüyada kesme şeker görmek

Rüyada kesme şeker görmek

Rüyada kesme şeker görmek başarılarının ve zaferlerinin artacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada kesme şeker gördüyseniz

  • Plansız değişikliklerin istenmeyen sonuçları olabilir.
  • Tekrar bağlantı kurmanız durumunda eski bir ilişkiniz size üzüntü verebilir.

Rüyada kesme şeker vermek rüya sahibi kişi için daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine yorumlanır.

Rüyada kesme şeker almak geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına işarettir.

Rüyada kesme şeker kırmak hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kesme şeker dağıtmak bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, o işi canlandıracağına, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayatının ve işlerinin alabora olacağına işaret eder.

Rüyada kesme şeker toplamak rüya sahibi kişi için iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments