Rüya Tabirleri / kervan rüyaları / Rüyada kervan görmek

Rüyada kervan görmek

Rüyada kervan görmek bir sebeple işsiz kalınacağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine yorulur.

Rüyada kervan gördüyseniz

  • Evinizde güvenli veya rahat bir ortam sağlamak için gayret gösterebilirsiniz.
  • Anlaşmaların, belli düzenlemelerin veya maddi konuların dikkatle ele alınması gerekiyor.

Rüyada eşek kervanı görüldüğünde uğranılan zararın paylaşılacağına, zor zamanların biteceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada düğün kervanı görüldüyse geçiminin daha kolay hale geleceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, en yüksek makamlara oturacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada fil kervanı görüldüğünde aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına, yanlış yollardan döneceğine, başta rüyasında öldüğünü gördüğü kişi olmak üzer tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına tabir olunur.

Rüyada kervana katılmak rüyayı gören kişi için yaşama olan inancını tazeleyeceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına rivayet eder.

Rüyada at kervanı görmek aydınlık geçen bir dönemin sıkıntıyla sona ereceğine, kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments