Rüya Tabirleri / keleş rüyaları / Rüyada keleş silah görmek

Rüyada keleş silah görmek

Rüyada keleş silah görmek kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada keleş silah gördüyseniz

  • Sağlınızla ilgili bazı problemleriniz olabilir.
  • Olan biten herşeye olumlu yaklaşmalı, içinden çıkartılabilecek artılara veya neyi faydaya çevirebileceğinize odaklanmalısınız.

Rüyada keleş silah sıkmak ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada keleş silah alındıysa yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, kötü kişilere yakın olacağına, harcama gücünün artacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments