Rüya Tabirleri / kekik rüyaları / Rüyada kekik görmek

Rüyada kekik görmek

Rüyada kekik görmek ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kekik gördüyseniz

  • Beklenmedik tessadüfler güzel sonuçlar getirebilir.
  • Bazı kişilere yapmış ya da yapmak üzere oldukları hataları gösterme eğiliminde olablirsiniz.

Rüyada kekik fidesi görüldüyse gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, etrafına güzel insanların dolacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölü birinden kekik alındığında sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kekik topladığını görülmesi doğru yolu bulacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına, eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kekik çayı içmek yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, rakiplerin her konuda fark atacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, işlerinin yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kekik tohumu görülmesi yeni bir iş kapısı bulunacağına, maddi kayba uğrayacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ölen birinden kekik alındıysa büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, yeni bir yola gireceğine, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kekik istemek uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye delalet ettiği söylenir.

Rüyada kekik çiçeği görülmesi güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına yorumlanır.

Rüyada kekik alınması bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, zor günler geçireceğine, yüksek tahsil yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kekik bitkisi görüldüyse ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, başka alanlara yöneleceğine yorulur.

Rüyada kekik yağı görmek bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kekik içmek iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına, maddi zararlara uğrayacağına, insanlara yardım edeceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada toz kekik görüldüyse verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada kekik toplamak rüyayı gören için eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, nitelik ve farklılık geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kekik ağacı görüldüğünde aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, engel tanımayan biri olacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine delalettir.

Rüyada kekik otu toplamak kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına yorulur.

Rüya yorumlarına göre rüyada kekik ekmek sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kekik yemek bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kekik koklamak evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada kekik temizlemek sorun yaratan olayların yakında biteceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kekik vermek maddi sorumluluklarının artacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, olur olmadık anlarda beyan edeceğine, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına tabir olunur.

Rüyada kekik satın almak yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kekik kaynatmak rüyayı gören için yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kekik tarlası görülmesi yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, çok hayırlı işlere girileceğine alamettir.

Rüyada kekik dikmek rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments