Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada kedinin kuyuya düşmesi

Rüyada kedinin kuyuya düşmesi

Rüyada kedinin kuyuya düşmesi kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, mal sahibi olacağına, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kedinin kuyuya düşmesi gördüyseniz

  • Son derece ileri görüşlü olabilirsiniz.
  • Güvendiğiniz biri size ihanet edebilir.

Rüyada kediyi kuyuya atmak rüya sahibi kişi için sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments