Ana sayfa » Karın rüyaları » Rüyada kedinin karnını sevmek

Rüyada kedinin karnını sevmek

Rüyada kedinin karnını sevmek çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, sorunlarını teker teker aşacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedinin karnını sevmek gördüyseniz

  • Evde ya da işde aniden ortaya çıkacak değişiklikler veya tadilat işleri yararlı sonuçlar ortaya çıkartabilir.
  • Duygusal konular gerilim nedeni olabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yavru kedinin karnını doyurmak adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kedinin karnını doyurmak çalışmaların bol kazanç getireceğine, oldukça büyük başarılara, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, hasretliklerin bir araya geleceğine, pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top