Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada kedi bebek görmek

Rüyada kedi bebek görmek

Rüyada kedi bebek görmek elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına yorulur.

Rüyada kedi bebek gördüyseniz

  • Şu an için daha iyi bir fikriniz olmasa da, boşa çıkan zaman daha iyi değerlendirebilir.
  • Hediyeler, ödenen borçlar veya elinize geçen parlara söz konusu olabilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kedinin bebeğe dönüşmesi yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine rivayet eder.

Rüyada kedinin bebek olduğunu görülmesi evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, heyecan ve hareketlilik geleceğine, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yavru kedinin bebeğe dönüşmesi yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, böylece işlerini yoluna sokacağına, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada kedinin bebeği yemesi altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, çok mutlu olacağına, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada kedinin bebeğe saldırması geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, üzgün ve karamsar olacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kedinin bebeği ısırması işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine alamettir.

Rüya alimlerine göre rüyada kedinin bebeği tırmalaması işinin gücünün yaver gideceğine, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine yorulur.

Rüyada kedinin bebeğe dönüştüğünü görülmesi sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, bunları en doğru şekilde kullanacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedinin bebek doğurduğunu görüldüğünde böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, borç batağına düşeceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine işarettir.

Rüyada kedinin bebek yediğini görüldüyse eline güzel fırsatların geçeceğine, maddi olarak zarar edileceğine, zahmet veren işlerin artacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments