Rüya Tabirleri / kaydırak rüyaları / Rüyada kaydırak görmek

Rüyada kaydırak görmek

Spread the love

Rüyada kaydırak görmek prestij kaybı yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, bilgi sahibi olacağına, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine, daha iyi mağazalardan giyineceğine, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine işaret eder.

Rüyada kaydırak gördüyseniz

  • Rafa kaldırdığınız bir hedefinizi, amacınızı, hayalinizi veya bir işi tekrar canlandırmak için fikir alışverişleri yapabilir, sahaya geri dönebilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişilerle daha rahat iletişim kurabilirsiniz.

Rüyada kaydırakla denize atlamak aldığı borçların katbekat artacağına, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına delalettir.

Rüyada kaydırak binmek rüya sahibi için onların güvenini sarsacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına işarettir.

Rüyada kaydırakta oturmak her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, övgü dolu sözler duyacağına, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kaydıraktan yukarı çıkmak büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kaydıraktan ters kaymak üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, parasını ve işini kaybedeceğine, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uzun bir kaydıraktan kaymak uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, cesaret gerektiren işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kaydırak kaymak iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, işlerinin çok açılacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, işlerinin yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kaydıraktan inmek geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kaydırağa tırmanmak insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada parkta kaydıraktan kaymak rüya sahibi için aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yüksek kaydıraktan kaymak sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine yorulur.

Rüyada sulu kaydırak görüldüyse tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, daha güçlü hale geleceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mavi kaydırak görüldüğünde sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, zararların günden güne artacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine alamet eder.

Rüyada kaydırakta sıkışmak rüya sahibi için kavgalı durumların nihayete ereceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, herkesin istediği şeye kavuşacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada çok yüksek kaydırak görüldüyse uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, büyük borçlar alınacağına delalet eder.

Rüyada büyük su kaydırağından kaymak özel hayatında sessizleşeceğine, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, maddi olarak zayıflayacağına, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kaydırak görmek zorlukların ve çilelerin azalacağına, hep onlara layık olmaya çalışacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada büyük kaydıraktan kaymak uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı kaydırak görüldüyse ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına, ters giden işlerin düzeleceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada beyaz kaydıraktan kaymak hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, çok sıkıntılı bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kaydıraktan düşmek yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına, başarılı bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sevgiliyle kaydıraktan kaymak hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada kaydıraktan kayan birini görmek bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, günahların af olacağına, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine işarettir.

Rüyada sarı kaydırak görülmesi isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, huzurlu bir hayat süreceğine, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, rahatının da yerine geleceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada su kaydıraktan havuza kaymak uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, başarı ve zafer kazanacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada denizde kaydırak görülmesi alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada dik kaydıraktan kaymak evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine tabir olunur.

Rüyada uzun kaydırak görüldüyse büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, işlerindeki bereketin kaçacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, maddi zararını karşılayacağına delalet eder.

Rüyada şişme kaydırak görüldüğünde hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada kaydırağa çıkmak sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine rivayet eder.

Rüyada uzun su kaydırağından kaymak rüyayı gören için özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, helal rızka sahip olunacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tahta kaydırak görülmesi işlerine dört elle sarılacağına, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, rahatın yerine geleceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına delalet eder.

2 yorumlar

  1. rüyamda upuzun mavi bir kaydırak var ve spiral şeklinde önümde bir hırsız var ve bende onu yakalayabilmek için arkasından kayıyorum. tam penyesini tutacakken elimden sıyrılıyor ve ben onu yakalayamadan uyandım. rüyam ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim.

    • Değerli Ziyaretçim,
      Bu rüya başarıya, hayata ve dosta rivayet eder. Rüya yorumuna göre büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine; daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına; eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.