Rüya Tabirleri / kaş rüyaları / Rüyada kaslı görmek

Rüyada kaslı görmek

Rüyada kaslı görmek parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kaslı gördüyseniz

  • Karşı cins ilişkileriniz tehlikeli sularda seyrediyor.
  • Bazı konularda gereken takdiri görmediğinizi düşünebilirsiniz.

Rüyada kendini karın kaslı görmek işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, çok önemli başarılar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kas erimesi artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine alamettir.

Rüyada karın kaslı olduğunu görülmesi kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek kası görmek ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına rivayet eder.

Rüyada kas yaptığını görüldüyse her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı, geçim derdi yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaslı kadın görüldüğünde sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine, ilk etapta durumu kaldıramayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kaslarını göstermek çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada kaslı sevgili görülmesi işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kas yapmak ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine inanılmaktadır.

Rüyada bacak kası görüldüyse üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, faydalı şeyler yapacağına, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada vücudunu kaslı görülmesi maddi gücünün katlanacağına, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına rivayet eder.

Rüyada kas sıkmak rüya sahibi için iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, artık rahat bir nefes alacağına, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına işarettir.

Rüyada kendini çok kaslı görüldüyse rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, biraz zaman geçmesi gereken haber, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tek kas görmek taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kaslı olduğunu görüldüyse kısmetinin ve bahtının kapanacağına, fırsatların elden kaçacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok kaslı olduğunu görüldüğünde işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, bir bebek sahibi olacağına işarettir.

Rüyada eşini kaslı görülmesi umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, anne baba dualarının alınacağına, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kaslı bir erkek görüldüyse kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada kaslı bacak görülmesi yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, emeklerinin karşılığını alacağına alamettir.

Rüyada kaslı at görülmesi kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına yorulur.

Rüyada kaslı olmak rüya sahibi için işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, kötü bir duruma düşürüleceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karnını kaslı görülmesi yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşını kaslı görüldüğünde kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, huzur ve mutluluk bulacağına, çok büyük zorluklar atlatacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, böylece hayatının da düzene gireceğine, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kaslı görünmek üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, şans ve kısmet elde edeceğine inanılır.

Rüyada kaslı vücut görmek yapılan hataların düzeltileceğine, bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına alamet eder.

Rüyada sırt kası görüldüyse aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kas çalışmak sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine, bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza, çok huzurlu bir duruma geleceğine, çok iyi mevkilere geleceğine, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada kaslı birine sarılmak borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına yorumlanır.

Rüyada kaslı karın görüldüğünde çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kaslı adam görüldüğünde varolan borçların yakında ödeneceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına delalettir.

Rüyada aynada kendini kaslı görüldüğünde kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, istediği oranda da eğleneceğine, kazancın gittikçe azalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ayak kası görüldüğünde rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada çok kaslı olmak uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, yeni kararlar alınacağına, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına işaret eder.

Rüyada kaslı köpek görüldüğünde ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada kaslı kol görüldüğünde dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, sonuçtan memnun kalacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaslı insan görmek ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, kurulu düzeninin devam edeceğine, maddi zararının giderileceğine yorulmaktadır.

Rüyada babayı kaslı görmek daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments