Ana sayfa » Dağ rüyaları » Rüyada karlı dağ zirvesi görmek

Rüyada karlı dağ zirvesi görmek

Rüyada karlı dağ zirvesi görmek cebinin para göreceğine, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, güzel günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada karlı dağ zirvesi gördüyseniz

  • Yaratıcı fikirler üreterek yerinizi almak isteyen kişilerin önünü kesebilirsiniz.
  • Üzerinizde herşeye karşı isteksizlik olabilir.

Rüyada karlı dağın zirvesine çıkmak başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına, pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada karlı dağın zirvesinde olmak rüyayı gören için uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına işarettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada karlı dağın zirvesine tırmanmak sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Funda

Merhaba,
Rüyamda karlı yüksek bir dağın zirvesinde oluyordum.Dağdan aşağı iple inmem gerektiği söylendi birisi tarafından iple inmeye başladım yanımda 2 kişi daha vardı onlarda inmeye çalışıyordu kim olduklarını bilmiyorum.Fakat ip bir süre sonra kısaldı ve korkuyla aşağı baktığım da dağın eteğine çok yol vardı daha.Dağ komple bembeyazdı.Aşağı düşmeden uyandım.

SERDAR ŞAVER

rüyamda kendi ağri dağının en tepesinde gördüm .dağ benbeyaz karla kaplıydı.Buraya nasıl çıktığımı bilmiyorum.Sma iniş içın büyük korku duyarak uyandim

Scroll to Top