Rüya Tabirleri / çamaşır rüyaları / Rüyada karışık çamaşır görmek

Rüyada karışık çamaşır görmek

Spread the love

Rüyada karışık çamaşır görmek tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada karışık çamaşır gördüyseniz

  • Kontrol edebileceğiniz, hakim olabileceğiniz konulara konsantre olmalı, kontrol edemediğiniz olay, konu, kişi veya durumlardan uzak durmalısınız.
  • Hayattan daha fazla şey almak istiyorsunuz.

Rüyada evde karışık çamaşır görmek aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, geçmişi unutup geleceğine, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine delalet ettiğine inanılır.

2 yorumlar

  1. Rüyamda bütün ev karışık çamaşır dolu , bende durmadan onları katlayıp sepetlere koyuyordum

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya olaylara, konuma ve kısmete alamet eder. Rüya alimlerine göre ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına; yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine; işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.