Rüya Tabirleri / erkek rüyaları / Rüyada kapı önünde erkek görmek

Rüyada kapı önünde erkek görmek

Spread the love

Rüyada kapı önünde erkek görmek kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine tabir olunur.

Rüyada kapı önünde erkek gördüyseniz

 • Yaşadığınız olay size mutluluk verebilir.
 • Bireysel düşünecek, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz.

Rüyada evin önünde erkek görüldüyse ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına alamettir.

Rüyada beyaz önlüklü erkek görmek insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına işaret eder.

2 yorumlar

 1. Avatar

  Rüyamda Meydan gibi bir yerde 3 adet kapı vardı. 2 kapı kapalıydı(sağ ve sol) ve bunların önûnde insan vardı.(birtanesinde eşim vardı). Ortada ki kapı açıktı ve onun önünde de bir adam vardı.

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Rüyanız mutluluğa, bolluğa ve güzelliğe işarettir. Rüya alimlerine göre ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına; yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine; aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.