Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada kapalı bebek görmek

Rüyada kapalı bebek görmek

Rüyada kapalı bebek görmek sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada kapalı bebek gördüyseniz

  • İş hayatınızı özel yaşamınıza karıştırmanız sorun yaratabilir.
  • Kariyerinizi, işinizi veya genel anlamda toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren konularda hızla ilerlemeye başlıyorsunuz.

Rüyada yüzü kapalı bebek görülmesi çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, aile içinde de bereketin artacağına, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözü kapalı bebek görüldüğünde hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, gelişim içine gireceğine, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada başı kapalı bebek görüldüğünde hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, güzel bir döneme girileceğine, iş sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments