Rüya Tabirleri / Rüyada kaos görmek

Rüyada kaos görmek

Rüyada kaos görmek önemli bir şahsiyet olacağına, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, karlı işler alacağına, onu darda bırakmayacağına, işinde itibar edineceğine, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada kaos gördüyseniz

  • Yeni bir karşıcins ilişkisi başlatabilir, aşık olabilirsiniz.
  • Duygusal yanılsamalar veya karışıklıklar bir yakınınızla problem yaşanmasına neden olabilir.

Rüyada savaş kaos görülmesi yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada kaostan kaçmak işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaos ortamı görülmesi ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, bolluk ve bereket geçireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaos kargaşa görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, işlerin bir anda yoluna gireceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına inanılır.

Rüyada ülkede kaos görüldüyse eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments