Rüya Tabirleri / hasta rüyaları / Rüyada kalp hastası görmek

Rüyada kalp hastası görmek

Rüyada kalp hastası görmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, çok üzüntü yaşayacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine yorumlanır.

Rüyada kalp hastası gördüyseniz

  • Vizyonunuz sizi istediğiniz yere götürebilir.
  • Yaşınıza göre anne veya babanızla ya da her ikisi ile birden ters düşebilirsiniz.

Rüyada kalp hasta olduğunu görülmesi hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, canının kıymetini bileceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada kalpten hasta olmak her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, insanların takdirine mazhar olacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kalp hastası bebek görüldüyse onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına, maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına, mutsuz ve hasta olacağına, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına yorulur.

Rüyada annenin kalp hastası olduğunu görmek yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babanın kalp hastası olduğunu görmek emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada eşinin kalp hastası olduğunu görülmesi yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, önemli fırsatları değerlendirmek yerine hevesle hareket edileceğine, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunun kalp hasta olduğunu görüldüyse aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, her anlamda güçleneceğine, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments