Rüya Tabirleri / kafir rüyaları / Rüyada kafir görmek

Rüyada kafir görmek

Rüyada kafir görmek kısmetlerin günden güne artacağına, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, yeni bir iş bulacağına, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına delalet eder.

Rüyada kafir gördüyseniz

  • Seyahatler veya sevdiğiniz kişilerden gelen ilişkilerinizi bir adım öteye taşımanızı sağlayabilecek teklifler söz konusu olabilir.
  • Parasal ödülü olan bir başarı kazanabilir ya da herhangi bir yerden ummadığınız bir para alabilirsiniz.

Rüyada kafir cin görüldüğünde özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kafirlere esir düşmek rüyayı gören kişi için ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine alamettir.

Rüyada kafirlerle savaştığını görmek evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, atılan adımların sıkıntı yaratacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kafir olduğunu görmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, çok büyük işlere adın yazdıracağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına delalettir.

Rüyada kafir cenazesi görüldüyse mali sorunlarının çözüleceğine, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada kafirle savaşmak yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, neşe ve sevinç içinde olacağına, ticari anlamda yön değiştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kafir demek gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, ardından bu kişiye açılacağına, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, yol yordam öğretileceğine, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kafir asker görüldüyse sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, attığı her adımı düşüneceğine yorulmaktadır.

Rüyada kafirin namaz kıldığını görmek gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, insanlığıyla herkese örnek olacağına, sorunların üzüntülere neden olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına alamettir.

Rüyada kafir kadın görülmesi büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına, gösterilen sabrın tükeneceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada kafir olmak büyük başarıla kazanacağına, sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına rivayet eder.

Rüyada kafirle kavga etmek heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada savaşta kafir öldürmek düşmanlarını alt edeceğine, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kafirle evlenmek bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada kafir dövmek kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada kafir mezarı görmek bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, de zenginliğe kavuşacağına, özlemelerin son bulacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada birinin sana kafir demesi bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, yaşam standartlarının artacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine işarettir.

Rüyada kafir yazısı görüldüyse zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş kafir görüldüyse yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, kendisini Allah yoluna adayacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, şansın ve istikbalin açık olduğuna delalettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kafirle konuşmak hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına tabir olunur.

Rüyada kafir devlet başkanı görülmesi zor zamanların böylece geride kalacağına, helal kazanca sahip olunacağına, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kafir öldürmek rüyayı gören kişi için atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, çalışmalarının karşılığını alacağına, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments