Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada kafası büyük bebek görmek

Rüyada kafası büyük bebek görmek

Rüyada kafası büyük bebek görmek işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, zenginlik içinde olacağına, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kafası büyük bebek gördüyseniz

  • Kararsızlıklar ya da isteksizlik ön planda olabilir.
  • İki kişi arasında bir tercih yapma durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada kafası büyük bebek doğurmak rüyayı gören kişi için hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments